Ruční mytí

RUČNÍ MYTÍ AUT PRAHA 9

Nově otevřená ruční myčka v Praze, Drive Services, kde Vám nabízíme kompletní péči o karosérii a interiér aut. Ruční mytí má velké výhody v účinnosti a zároveň šetrnosti za využití moderní technologie a prostředků.

Naši „myčkaři“ pracují se špičkovými stroji značky Karcher. Mytí vozidel není pouze jejich denní rutinou, ale zároveň i koníčkem. Jejich práce je vždy dokonale provedena s maximální péčí. Spolupracujeme dále se značkami jaké jsou Sonax, Mafra, Porzelack a jiné. Samozřejmostí je speciální školení u těchto značek.

Ruční mytí karoserie
Tuto službu provádíme v jednom ze dvou mycích boxů. Na místa, kde je uchycený hmyz, což bývá čelní maska, kapota, zpětná zrcátka a přední sklo. Naneseme přípravek na odstraňování hmyzu, který je šetrný k laku karoserie, takže ji nevysušuje, ani nepoškozuje. Po jeho krátkém působení hmyz odstraníme houbou nebo papírovým hadříkem a karoserii opláchneme tlakovým proudem vody (WAP). Dále se celá karoserie ručně umyje šampónem pomocí autohouby, potom se spláchne vodou, nastříká voskem, znovu opláchne vodou a jelenicí vytře do sucha.Na požádání zákazníka provedeme i umytí a vytření rámů dveří a karoserie.
Čištění a ošetření pneu
Umyté a vysušené pneu natřeme pomocí houbičky speciálním přípravkem na oživení a zvýšení jejich elastičnosti, což zlepší vzhled a oddálí praskání a případné zteření pneu.
Vyčištění oken
Pokud vozidlo nebylo před tímto úkonem umyto, musí se všechna okna nejprve umýt a odmastit a potom se postupně čistí zevnitř i z venku pomocí speciální pěny, která nezanechává na oknech šmouhy. Odstraní se i znečištěné okraje na horní části dveřních oken, viditelné při jejich stažení.
Ošetření plastů interiéru
Nejprve specialním přípravkem zbavíme plastové části od prachu, mastnoty a jiných nečistot a následně je ošetříme přípravkem na oživení plastů, které obsahují vonnou přísadu.
Ošetření plast. dílů karoserie
Na umyté a vysušené plast. díly naneseme houbičkou spec. přípravek na oživení plastů karoserie, který vysušeným a vybledlým plastům vrátí jejich původní vzhled.
Luxování a suché čištění interiéru
Výkonnými vysavači odstraníme veškerý prach a hrubší nečistoty z očalouněného interiéru, do čehož jsou zahrnuty sedačky, čalouněné výplně dveří, podlaha a zavazadlový prostor, včetně podlahových koberečků a gum.
Tepování interiéru
Provádí se následně po luxování pomocí tepovacího stroje, za použití spec. nepěnivého přípravku, kterým se vlhkou cestou odstraňují zbytky prachu, nečistoty, zašlá špína a skvrny z čalounění. Na požádání zákazníka provedeme i tepování stropu interiéru.
Mytí a ošetření litých kol, poklic
Na litá kola nebo poklice se nanese rozprašovačem spec. přípravek na odstranění zapečeného prachu a grafitu, následně se hadříkem vytřou a opláchnou proudem vody.
Ošetření chromových dílů karoserie
Po umytí a vytření do sucha se chromové části ošetří spec. přípravkem a následně přeleští, čímž se na povrchu vytvoří ochranná vrstva a dosáhne se vysokého lesku.
Ošetření kožených sedadel
Kožená sedadla a ostatní části potažené kůží se jemně, ale pečlivě očistí, aby na povrchu nezůstal prach a nečistoty. Po oschnutí se do kůže vetře speciální přípravek na přírodní bázi, který se do ní vpije, ošetří ji, zvláční a oživí vzhled. Přípravek sám o sobě není mastný, takže sedadla nemohou znečistit oděv. Po asi 15 minutách se všechny kožené části otřou papírovým hadříkem pro případ, že by se v některých místech celá vrstva naneseného přípravku nevpila do kůže. Používáním tohoto přípravku se zabrání stárnutí kůže, a tím i jejímu praskání.
.

Přednosti ručního mytí

  • Ruční mytí karoserie
  • Čištění a ošetření pneu
  • Důkladné vyčištění oken
  • Ošetření plastů interiéru
  • Ošetření plast. dílů karoserie
  • Luxování a suché čištění interiéru
  • Tepování interiéru
  • Mytí a ošetření litých kol, poklic
  • Ošetření chromových dílů karoserie
  • Ošetření kožených sedadel

Galerie

Ceníky služeb